MODERNIZOVANÁ CASH & CARRY VE ZLÍNĚ

Svět kvalitních a čerstvých potravin. Stylová prodejna JIP ve Zlíně potěší každého.

JIP – potraviny pro každého. Že toto heslo v nově zmodernizované a rozšířené prodejně na Jateční ulici ve Zlíně není pouze planým slibem, se přesvědčíte hned, když do obchodu vkročíte. Široký výběr, kvalita nabízených produktů a zbrusu nové prostředí JIPu totiž splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Každý z nás chce z obchodu odcházet s taškou plnou kvalitních a čerstvých potravin, které navíc pořídil za výhodnou cenu. A modernizovaný zlínský JIP vám přesně takový nákupní zážitek zajistí. Nový koncept prodejny nabídne bezkonkurenční výběr produktů včetně těch naprosto prémiových. Ať už sháníte cokoli, v JIPu máte vždy na výběr spoustu možností.

Obchod plný novinek

Ve zlínské prodejně čeká na zákazníky hned několik novinek. Jednou z nich je speciální temperovaný úsek ovoce a zeleniny, ve kterém je nepřetržitě hlídána čerstvost všech plodů. Pořídíte zde ovoce i zeleninu jak od tuzemských pěstitelů, tak spoustu zajímavých exotických kousků.

Dalším vylepšením oproti předešlé prodejně je poctivé řeznictví vždy s absolutně čerstvým masem všeho druhu, včetně toho stařeného. Kromě masa je v JIPu k mání i velká nabídka mražených, chlazených i živých ryb a mořských plodů podle aktuální sezóny.

Milovníky vůně právě upečeného pečiva návštěva JIPu také potěší. Zdejší pekárna totiž ve všední dny i o víkendu zajistí nejen linoucí se vůni, ale i plné regály sladkého i slaného pečiva a kvalitních, řemeslně zpracovaných chlebů. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak mimořádná nabídka nealkoholických i alkoholických nápojů, včetně těch nejluxusnějších. Chybět nemůžou ani lahůdky s nepřebernou nabídkou uzenin, mléčných výrobků, ale třeba i zákusků, a bistro, kde pořídíte teplé i studené občerstvení. A k tomu všemu tisíce dalších výběrových potravin, které jinde neseženete.


Vždy výhodně

Zní vám to všechno mimořádně? Taky, že je. Ale nemusíte se bát, že by vaše peněženka po nákupu krvácela. Naopak. Potraviny i nápoje zde pořídíte za každých okolností výhodně a každých čtrnáct dnů se pak můžete spolehnout na desítky produktů za akční ceny. Protože JIP jsou potraviny opravdu pro každého.