Zákaznická karta JIP

VÝHODY JSOU NA VAŠÍ STRANĚ!

Nezapomeňte vzít svou kartu s sebou na nákup do JIP Světa potravin! Bez předložení Vaší zákaznické karty Vám nemůžeme nabídnout zajímavé slevy.

Vážení obchodní přátelé,

JIP zákaznická karta umožňuje všem držitelům výpisu z živnostenského rejstříku (dříve držitelům živnostenského listu) nakupovat na našich prodejnách JIP Svět potravin za výhodnější podnikatelské ceny.*

Pro registraci JIP zákaznické karty potřebujete:  Vyplněný registrační formulář a kopii výpisu z živnostenského rejstříku (dříve živnostenského listu). Oba dokumenty stačí  přinést  přímo na prodejnu. JIP zákaznická karta Vám bude vystavena buď ihned na prodejně nebo do pěti pracovních dnů po předložení občanského průkazu.

Vydání JIP zákaznické karty není podmíněno pouze vykonáváním podnikatelských činnosti souvisejících s obchodem a příbuznými obory.

Staňte se držitelem JIP zákaznické karty i Vy. Využijte výhodné slevy na nákup!

K Vašemu výpisu ze živnostenského rejstříku (dříve živnostenského listu) Vám rádi na požádání vystavíme JIP zákaznickou kartu. Ve výjimečných případech je možné, například pokud má Vaše společnost několik poboček v různých městech, požádat o vystavení více karet. Dotazy k podmínkám vydání Vám velmi rádi zodpovíme kontaktním formulářem nebo přímo na prodejně.

Obchodní podmínky naleznete zde.

Informace o zpracování osobních údajů jsou umístěny zde.

* Sleva z ceny se již netýká akčního zboží nabízeného v letáku, zde je již nastavena akční letáková cena, na kterou se již další sleva nevztahuje. Sleva uváděná v akčním letáku platí pro všechny typy zákazníků.