CASH & CARRY

PRODEJNÍ KONCEPT PRODEJEN CASH & CARRY

Zde nabízíme stabilně nízké ceny nejen podnikatelům ale i široké veřejnosti bez nutnosti registrace. Může to znít neuvěřitelně, můžete za tím hledat prázdný reklamní slogan, který Vás má nalákat do našich prodejen, ale jedno je jisté, ve všech prodejnách skupiny JIP zaplatíte za zboží nízkou, velkoobchodní cenu.

Prodejní koncept rodinné společnosti JIP, je dle slov jednoho z majitelů garantovat zákazníkům stabilně nízké ceny bez náhlých cenových výkyvů. Tento přístup zaručuje všem zúčastněným stranám spokojenost a kvalitu zboží.

Na prodejnách Cash & Carry jsme vybudovali zázemí, ve kterém naleznete vše, co budete potřebovat pro Váš gastronomický provoz, kancelář nebo nákup do domácnosti.

Můžete zde vybírat ze širokého sortimentu nealkoholických i alkoholických nápojů, mražených, chlazených a mléčných výrobků, masa a uzenin, čerstvých ryb, ovoce a zeleniny, ostatních potravin, drogerie či tabákových výrobků.

VÝHODY NÁKUPU V JIP CASH & CARRY

Otevřeno 7 dní v týdnu
Široký sortiment za příznivé ceny
Akční letákové ceny každé 2 týdny

 Veškeré akční zboží bez množstevního omezení nákupu
Možnost nákupu na živnostenský list nejen z oblasti gastronomie
Zákaznická karta pro registrované zákazníky (s ŽL)

 

Od 1. 2. 2016 MOŽNOST MIMOSOUDNÍHO ŘEŠENÍ SPORU PROSTŘEDNICTVÍM ČESKÉ OBCHODNÍ INSPEKCE

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů je systém, který při řešení sporů mezi spotřebiteli a podnikateli umožňuje alternativní postup mimo klasickou soudní cestu. V případě nespokojenosti se Zákazník může se svým podnětem obrátit na subjekt mimosoudního řešení sporů, kterým je v tomto případě Česká obchodní inspekce jako příslušný orgán státního dozoru. Česká obchodní inspekce má k dispozici potřebné informace o alternativním postupu, kterým může zákazník spor řešit. Více informací o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů naleznete na internetové adrese České obchodní inspekce.

Podle současné právní úpravy obchodních podmínek.

Prodejny Cash & Carry

JIP provozuje 14 prodejen Cash a Carry. V červenci 2022 byla otevřena nová prodejna v Olomouci a plánujeme výstavbu a modernizaci dalších prodejen ve vybraných lokalitách České republiky.

Více

Jak na ceny

Na našich prodejnách Cash & Carry naleznete dva druhy cenovek. Jsou zde uvedeny zajímavé ceny pro podnikatele i veřejnost.

Více

Video prezentace

Prodejny potravin JIP

Více