Aktuální leták pro maloobchodní prodejny

Pro naše maloobchodní zákazníky


AKTUÁLNÍ LETÁK MALOOBCHODNÍCH PRODEJEN JIP >

V maloobchodních prodejnách potravin JIP Vám umožníme šetřit každý den – stačí jen zbytečně nevyhazovat peníze za něco, co můžete získat levněji.  
Po stažení akčního letáku budete ihned informováni, jaké akční a slevové nabídky jsou v maloobchodních prodejnách  potravin JIP vlastně k mání. Platnost každého letáku maloobchodních prodejen začíná vždy ve středu.

Nepropásněte novinky na trhu ani časově omezené akční zboží.
Máte slabost pro dobré sýry a mléčné výrobky, pečivo, uzeninu, ovoce i zeleninu nebo třeba víno a dobrou zmrzlinu? V maloobchodech potravin JIP je prostě všechno…

AKČNÍ LETÁKY >

Pro naše zákazníky jsou připraveny velkoobchodní letáky pro gastronomii a maloobchodní letáky, které vychází v měsíčním a 14 denním cyklu.

NOVINKY NA NAŠEM WEBU >

Podívejte se, jak připravovat osvědčená tradiční jídla i náročné kulinářské speciality. Potěšte své blízké a uvařte sami. Zajímavé recepty pro všechny nadšence vaření.

MAGAZÍNY JIP >

JIP Vám přináší i něco navíc - Magazíny JIP - přečtěte si zajímavé recepty ze zdravých surovin, pro dny všední i sváteční, které Vám oživí jídelníček. Dočtete se i aktuální informace ze světa gastronomie.

Děkujeme za Vaše zpětné hodnocení. Pro naše maůoobchodní zákazníky i do budoucna plánujeme zajímavé akce a nové produkty. Doporučujeme sledování našich webových stránek.