Akční letáky

Pro naše zákazníky jsou připraveny velkoobchodní letáky pro gastronomii a maloobchodní letáky, které vychází v měsíčním a 14 denním cyklu. Používejte akční letáky JIP pro Vaše levné a spokojené nakupování.

AKTUÁLNÍ AKČNÍ LETÁK C&C PRODEJEN V OSTRAVĚ, PRAZE A ZLÍNĚ

Svět potravin, ve kterém vás bude bavit nakupovat. Svět, kde vás vždycky něco překvapí, ale najdete tam i zaručené jistoty. V Praze - Bořanovicích, Ostravě - Hrabové na Frýdecké a ve Zlíně najdete naše největší prodejny JIP. Moderní, ale stále osobitoé, velkolepé, přesto útulné a přehledné, a hlavně s nepřebernou nabídkou.

  

 

AKTUÁLNÍ AKČNÍ LETÁK CC+ PRODEJEN S ROZŠÍŘENÝM SORTIMENTEM

Chceme být místem, které Vám opakovaně poskytne pohodlný a rychlý nákup do Vaší provozovny i domácnosti. Pravidelně každých čtrnáct dnů pro Vás připravujeme zboží za mimořádně výhodné ceny. Přesvědčte se sami v akčním letáku.
Platí pro prodejny: Jilemnice, Karlovy Vary a Pardubice

  

 

AKTUÁLNÍ AKČNÍ LETÁK CC PRODEJEN S BĚŽNÝM SORTIMENTEM

Po shlédnutí aktuálního akčního letáku budete ihned informováni, jaké akční a slevové nabídky jsou v prodejnách Cash & Carry JIP vlastně k mání.
Platí pro prodejny: Brno, České Budějovice, Most, Náchod, Polička, Sušice a Svoboda nad Úpou
 

  

 

AKTUÁLNÍ AKČNÍ LETÁK VELKOOBCHODNÍCH SKLADŮ

Nechte se každý měsíc inspirovat výhodnou nabídkou velkoobchodu. Ušetříte nejen peníze, ale i čas při výběru zboží. Prohlédněte si náš papírový velkoobchodní leták v elektronické podobě - opět je plný výhodných cen. V letáku naleznete informace o výrobku a kontakty na naše nejbližší dodavatele.
 

  

 

AKTUÁLNÍ AKČNÍ LETÁK MALOOBCHODNÍCH PRODEJEN

V maloobchodních prodejnách potravin JIP Vám umožníme šetřit každý den – stačí jen zbytečně nevyhazovat peníze za něco, co můžete získat levněji.