JIP gastroobchod v Ostravě

Ať už sháníte příbory, kuchyňské nádobí a náčiní, porcelán, kvalitní nože, hrnce nebo pánve pro zdravé vaření, potřeby pro bar či k servírování nebo netradiční designovky, které oživí váš kuchyňský inventář, v JIP gastroobchodu najdete veškeré gastronomické vybavení do domácnosti.

Při jídle nejde jenom o zasycení. V kultuře stolování se odrážíme my sami, naše totožnost i hodnoty. Proto chceme, abyste si i vy při přípravě jídla a samotném stolování dopřáli to nejlepší. Ať už sháníte příbory, kuchyňské nádobí a náčiní, porcelán, kvalitní nože, hrnce nebo pánve pro zdravé vaření, potřeby pro bar či k servírování nebo netradiční designovky, které oživí váš kuchyňský inventář, v JIP gastroobchodu najdete veškeré gastronomické vybavení do domácnosti. Sortiment našeho gastroobchodu, čítající v tuto chvíli přes dva tisíce produktů, je tím nejlepším od evropských výrobců. Naší filozofií je, že u nás nakoupí opravdu každý, takže ani zde se na cenovky nemusíte bát podívat.

A jaké kousky u nás najdete? Třeba profesionální nože značky Geisser Messer, vyráběné v Německu už od konce 18. století, sklo a porcelán od italské firmy Bormioli Rocco, jednoho z nejvýznamnějších světových výrobců skla, nebo z rodinné francouzské porcelánky Revol, kuchyňské náčiní tradiční francouzské společnosti de Buyer či barové elektro zařízení americké firmy Hamilton Beach a mnoho dalšího.

Nezáleží, jestli vaříte příležitostně, nebo v kuchyni trávíte celé dny. Přijďte se do gastroobchodu inspirovat a odneste si výrobky, které používají i profesionálové.