Chlazená ryba

Zkuste chlazenou rybu nebo plody moře „na míru“. Bez starostí a pohodlně.

Úsek ryb, Ostrava
Rádi si dáte rybu nebo plody moře, ale jejich příprava vám dělá vrásky na čele? Není kuchání, filetování, čištění ani porcování nic pro vás? Tak to nechte na nás a kupte si v JIPu rybí maso nebo mořské plody připravené tak, že už tyto starosti nebudete muset řešit.

Našim zákazníkům chceme práci co nejvíce ulehčit. Proto nyní v našich JIP prodejnách nabízíme službu balení chlazených ryb na míru, díky které už se nebudete muset trápit s dlouhou přípravou – rybí a mořské pochoutky totiž můžete nyní zakoupit naporcované, očištěné a šetrně zabalené. Stačí si jen vybrat, zda chcete celý filet, nebo menší porci a na vás už zbyde jen ten poslední, ale nejdůležitější krok – předvést kulinářské dovednosti.

Ze sortimentu chlazených sladkovodních ryb nabízíme, např. Candáta, Pstruha, Pstruha lososovitého a Sivena. Najdete zde i filety ze sladkovodních ryb Candáta, Pstruha lososovitého, Sumečka Afrického, Okouna Nilského a Tilapie. V akváriích u nás objevíte živé Kapry a Pstruhy a dle aktuální nabídky i Amura, Tolstolobika, Štiku, Lína, Candáta nebo Sumce. Dále Vám ze široké škály chlazených mořských ryb nabízíme, např. Lososa, Mořského vlka, Pražmu, Makrelu, Sardinku, Mořského ďase, Svatého Petra, Red Snappera, Parmici nachovou, Platýse a Kambalu. V sortimentu mořských ryb máme i filety z Lososa, Tuňáka, Mečouna, Tresky, Halibuta a Mořské štiky. Z plodů moře u nás naleznete Mušle slávky, Ústřice, Krevety, Kalamáry a Chobotnice. Ve viváriích nabízíme našim zákazníkům živé Humry Kanadské a Kraby Velké.
NEVÍTE SI RADY S PŘÍPRAVOU?
Jednodušší manipulace i převoz

Balení do Termosáčku
Se službou se na našich prodejnách můžete setkat ve dvou variantách. V prodejnách se samostatným rybím úsekem dostanete vybraný druh ryby nebo mořských plodů dle aktuální nabídky buď do speciálního termosáčku nebo jsou zde chlazené ryby a mořské plody k dispozici balené na táckách, tzv. skinech v chladícím boxu (viz sekce Naše produkty níže). V našich ostatních prodejnách pak také naleznete vybrané produkty balené na těchto „skinech“ v chladících boxech. Balení do termosáčku připravují pracovníci rybích úseků na místě, balení do skinu je připravováno v zázemí naší pražské rybárny, odkud jsou ryby ihned expedovány do našich prodejen. „Ať už si zákazník zakoupí celou rybu nebo využije nové služby, tedy připravených a speciálně balených porcí, vždy dostane to nejlepší. Ryby a mořské plody totiž odebíráme pouze od prověřených tuzemských i zahraničních dodavatelů a jsou pod stálým dohledem veterinární správy i našich pracovníků,“ říká Markéta Hermanová, specialistka na nákup ryb ve společnosti JIP, a dodává: „Nová služba má za cíl usnadnit práci s přípravou, manipulací i převozem ryb, a to při zachování kvality a veškerých prospěšných živin.“ Stále je však třeba mít na paměti, že nákup ryb a mořských plodů je vhodné nechat až na konec návštěvy prodejny a následně je co nejdříve dopravit do lednice. Dlouhé převozy a teplo kufru jim totiž nesvědčí.

Nabídka se postupně rozrůstá

Balení do Skinu
Do termosáčku je zákazníkům možné zabalit jednotlivé druhy ryb, které jsou aktuálně nabízeny na ledu na úseku ryb. Ve skinu je pak aktuálně možné zakoupit filet Lososa, již brzy pak v chladících boxech naleznete i filety Tresky obecné, Tilápie, Okouna, Tresky tmavé, Tuňáka, Mečouna, Halibuta a Pstruha lososovitého. V čase Vánoc, budou k dostání samozřejmě i filety z Kapra. Místo starostí s kucháním tak budete moci sváteční čas věnovat příjemnějším aktivitám. Další druhy masa budou postupně přibývat.

Výhodou nových balení je i etiketa s QR kódem, pod kterým naleznete veškeré informace, jak se zakoupeným výrobkem naložit. Pod kódem vás tak čekají nejen recepty, ale i rady týkající se přípravy či skladování.
NAŠE PRODUKTY
#nbsp;
Filet z Halibuta v balení do skinu. Připravováno v zázemí naší pražské rybárny, odkud jsou ryby ihned expedovány na další prodejny.
Filet z Lososa v balení do skinu. Připravováno v zázemí naší pražské rybárny, odkud jsou ryby ihned expedovány na další prodejny.
Filet z Tresky obecné v balení do skinu. Připravováno v zázemí naší pražské rybárny, odkud jsou ryby ihned expedovány na další prodejny.
Filet z Tresky tmavé v balení do skinu. Připravováno v zázemí naší pražské rybárny, odkud jsou ryby ihned expedovány na další prodejny.
Filet z Tilapie v balení do skinu. Připravováno v zázemí naší pražské rybárny, odkud jsou ryby ihned expedovány na další prodejny.
Filet z Pstruha lososovitého v balení do skinu. Připravováno v zázemí naší pražské rybárny, odkud jsou ryby ihned expedovány na další prodejny.
Filet z Okouna nilského v balení do skinu. Připravováno v zázemí naší pražské rybárny, odkud jsou ryby ihned expedovány na další prodejny.
Filet z Mečouna v balení do skinu. Připravováno v zázemí naší pražské rybárny, odkud jsou ryby ihned expedovány na další prodejny.
Malé Olihně v balení do skinu. Připravováno v zázemí naší pražské rybárny, odkud jsou ryby ihned expedovány na další prodejny.
Filet z Tuňáka v balení do skinu. Připravováno v zázemí naší pražské rybárny, odkud jsou ryby ihned expedovány na další prodejny.
Filet z Mořské štiky v balení do skinu. Připravováno v zázemí naší pražské rybárny, odkud jsou ryby ihned expedovány na další prodejny.
Filet z Candáta v balení do skinu. Připravováno v zázemí naší pražské rybárny, odkud jsou ryby ihned expedovány na další prodejny.