Aktuální leták Cash & Carry

Pro naše zákazníky prodejen Cash & Carry

AKTUÁLNÍ LETÁK PRODEJEN CASH & CARRY JIP >

V prodejnách Cash & Carry JIP Vám umožníme šetřit každý den – stačí jen zbytečně nevyhazovat peníze za něco, co můžete získat levněji.  
Po stažení akčního letáku budete ihned informováni, jaké akční a slevové nabídky jsou v prodejnách Cash & Carry JIP vlastně k mání.

Nepropásnete novinky na trhu ani časově omezené akční zboží. Přihlaste se k odběru newsletteru.
Chceme být místem, které Vám opakovaně poskytne pohodlný a rychlý nákup do Vaší provozovny i domácnosti.
Pravidelně každých čtrnáct dnů pro Vás připravujeme zboží za mimořádně výhodné ceny. Přesvědčte se sami v akčním letáku >.

Ceny v letáku prodejn CASH & CARRY  jsou platné pouze při osobním odběru na prodejnách.
Máte slabost pro dobré sýry a mléčné výrobky, pečivo, uzeninu, ovoce i zeleninu nebo třeba víno a dobrou zmrzlinu? Nezapomeňte se u nás zastavit, protože v prodejnách Cash & Carry JIP je prostě všechno…

AKČNÍ LETÁKY >

Pro naše zákazníky jsou připraveny velkoobchodní letáky pro gastronomii a maloobchodní letáky, které vychází v měsíčním a 14 denním cyklu. Jsme rádi, pokud Vám naše zboží vyhovuje. V případě, že v sortimentu něco postrádáte, napište nám ...

NOVINKY NA NAŠEM WEBU >

Podívejte se, jak připravovat osvědčená tradiční jídla i náročné kulinářské speciality. Potěšte své blízké a uvařte sami. Zajímavé recepty pro všechny nadšence vaření.

MAGAZÍNY JIP >

JIP Vám přináší i něco navíc - Magazíny JIP - přečtěte si zajímavé recepty ze zdravých surovin, pro dny všední i sváteční, které Vám oživí jídelníček. Dočtete se i aktuální informace ze světa gastronomie.

Děkujeme za Vaše zpětné hodnocení. Pro naše zákazníky prodejen Cash & Carry i do budoucna plánujeme zajímavé akce a produkty. Doporučujeme sledování našich webových stránek.