Výrobky ALNATURA nově v sortimentu

Nyní můžete v našich vybraných prodejnách zakoupit až osm set druhů ekologicky zpracovávaných biovýrobků té nejlepší kvality od německé značky Alnatura.

Kvalita nabízených výrobků je pro JIP jednou z hlavních priorit. Proto v našich vybraných prodejnách nyní můžete zakoupit až osmset set druhů ekologicky zpracovávaných biovýrobků té nejlepší kvality od německé značky Alnatura. Ta nabízí všechny základní kategorie nápojů a potravin, takže mezi nimi najdete vše potřebné ke zdravému vaření, pečení i mlsání, širokou škálu obilovin, luštěnin, sušeného ovoce nebo oříšků, pekárenských výrobků, pokrmů pro děti a mnoho dalšího.

Díky nepřekročitelným zásadám, které Alnatura striktně dodržuje u výroby všech produktů, si ji oblíbily tisíce zákazníků v mnoha zemích. Všechny potraviny i nápoje jsou z bio produkce a obsahují jen nezbytně nutné množství přísad – tabu jsou pro Alnaturu konzervační látky, umělá barviva nebo aromata. Suroviny pocházejí výhradně z ekologického zemědělství a jsou zpracovávány šetrně, aby se v nich zachovalo co možná nejvíce cenných složek. Prostě žádná zbytečná éčka, jednoduché a srozumitelné složení a původ, kterému můžete důvěřovat. Tak si do JIPu přijďte vybrat něco dobrého a zdravého.