JIP v Praze zve na ochutnávky i ukázky vaření

ZRUŠENO! V pátek 11. září v bořanovické Cash & Carry prodejně JIP. Od 12 do 19 hodin na vás budou čekat mistři svých oborů, od kterých se můžete něco přiučit a ochutnat jejich speciality.

ZRUŠENO! 
Vážení zákazníci, moc nás to mrzí, ale v důsledku aktuálních protikoronavirových opatření jsme nuceni zrušit páteční ochutnávkový den v Cash & Carry v Praze Bořanovicích :-(Věříme, že tuto akci, která se měla konat již tento pátek 11. 9. od 12 do 19 hodin, budeme moci brzo uspořádat. O novém termínu vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení.


Chcete se naučit od profíka, jak správně porcovat ryby, nebo spárovat víno a sýr? Rádi byste doma zkusili upéct vlastní chléb, ale zatím nevíte jak na to? Tak to se určitě zastavte v pátek 11. září v bořanovické Cash & Carry prodejně JIP. Od 12 do 19 hodin na vás budou čekat mistři svých oborů, od kterých se můžete něco přiučit a ochutnat jejich speciality.

Na co všechno se můžete těšit?

  • Známý šéfkuchař Dalibor Navrátil předvede filetování a porcování mořských ryb, jako je kambala, treska, makrela, platýz, mořský ďas nebo ryba svatého Petra. Chybět nebudou ani rady ohledně bylinek, koření a příloh a samozřejmě následné grilování a ochutnávka ryb.
  • Ochutnávku čerstvého pečiva zajistí náš mistr pekař, který také vysvětlí, jak správně krájet a skladovat chléb, a obohatí vás o informace o správném míchání a kynutí těsta a zpracování kvasu. Jeho poctivě vypěstovaný kvásek si také budete moct odnést s sebou domů.
  • Náš someliér vás provede světem vín, při degustaci ochutnáte především bílá a růžová vína. A protože k vínu patří dobrý sýr, čekají vás i ochutnávky českých, švýcarských, francouzských nebo holandských sýrů.
  • Na kávovarech značky Sage vám připravíme kávu naší vlastní značky Naše kafe. A zatímco budou vaše chuťové pohárky ochutnávat směs 80% arabica a 20% robusta, můžete si poslechnout, jak se káva praží a připravuje.

Těšíme se na vás!